آموزشهای فنی وحرفه ای باید توسعه یابد (مقام معظم رهبری)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

*برگزاری زیارت پر فیض عاشورا در هفته دفاع مقدس و احیاء امر به معروف و نهی از منکر

برگزاری زیارت پر فیض عاشورا در هفته دفاع مقدس و احیاء امر به معروف و نهی از منکر با حضور کارکنان ، مربیان وکارآموزان درمحل نمازخانه مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس: به مناسبت آغاز ماه خون و قیام ، هفته دفاع مقدس و هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر مراسم پرفیض زیارت عاشورا از اول محرم به مدت یک هفته با حضور کارکنان وکارآموزان مرکزاز ساعت 7:30صبح در محل نمازخانه برگزارمی گردد.

گفتنی است ؛برگزاری این گونه مراسمات معنوی و مذهبی در ایام دفاع مقدس به منظور نشان دادن تجدید میثاق باشهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس و آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و بستری برای آگاهی و روشن ساختن نسل جدید از رشادتها و ایثارو فداکاری مردان و زنان ایران زمین در مبارزه با استکبار جهانی می باشد.

میزبانی این مراسم را هر روز یک بانی بر عهده دارد .

حضور بسیجیان پایگاه حضرت قائم (عج) در مراسم رژه 31 شهریورماه 96

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس :با فرارسیدن هفته دفاع مقدس و براساس برنامه های تدوین شده از سوی ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس ، بسیجیان پایگاه حضرت قائم (عج)و پرسنل مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس در مراسم رژه 31 شهریور ماه شرکت نمودند.

در این مراسم بعد از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، کلیه نیروهای مسلح حاضر، ضمن احترام به پرچم جمهوری اسلامی ایران، از بیانات فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج طبس در خصوص هشت سال دفاع مقدس بهرمند شدند. در پایان نیروهای حاضر درمیدان از جمله پرسنل پایگاه بسیج حضرت قائم (عج) از مقابل جایگاه رژه رفته و بار دیگر با آرمانهای امام راحل وشهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت نمودند.

بازدید مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از آموزشگاه آزاد طلایی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به همراه رئیس مرکزطبس در تاریخ 22 شهریور ماه سالجاری از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد خیاطی طلایی طبس بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی مرگز آموزش فنی وحرفه ای طبس : مهندس خوش آیند، مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه کامرانی فرد، رئیس محترم مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس وآقای خندان مسؤل محترم دفتر فنی اداره کل در روز چهارشنبه مورخ 96/06/22از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد طلایی به عنوان مربی خلاق در مهارتهای آموزشی رشته ی طراحی ودوخت بازدید به عمل آوردند که طی این بازدید ازسرکارخانم نجفیان تقدیر به عمل آمد.

حضور معاونت مرکز در مراسم تجدید بیعت با ولایت . دیدار با امام جمعه شهرستان طبس

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس: در اولین روز از هفته دفاع مقدس معاونت مرکز به نمایندگی از مجموعه آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس همراه و همگام با سایر ادارات و در معیت معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در مراسم تجدید بیعت با ولایت و دیدار با امام جمعه شهرستان طبس در روز پنجشنبه 29 شهریور ماه ساعت 8:30 صبح شرکت نمود شایان ذکر است که در این مراسم جناب سرهنگ فرحبخش به تشریح برنامه های این هفته پرداخت و امام جمعه محترم نیز مطالب و رهنمودهای خود را برای حاضرین ارائه نمودند.

قرائت زیارت پرفیض عاشورا درمرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس به مناسبت هفته ولایت

به مناسبت هفته ولایت قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا در مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس : به مناسبت هفته ولایت (عیدسعید قربان تا غدیر) ، صبحگاه روز دوشنبه مورخه 13/06/96  مراسم زیارت عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین(علیه السّلام)، با حضور کارکنان ، مربیان وکارآموزان درمحل نمازخانه مرکز برگزار گردید.