طرح ملی بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی وحرفه ای از تاریخ 20لغایت 25آبان ماه 1396

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

قرائت زیارت پرفیض عاشورا به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج)

به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج) ، قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا در مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس : به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج) ، صبحگاه روز سه شنبه مورخه 96/09/07 مراسم زیارت عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین(علیه السّلام)، با حضور کارکنان ، مربیان وکارآموزان درمحل نمازخانه مرکز برگزار گردید. درپایان از شرکت کنندگان دراین مراسم ، پذیرایی توسط بانی به عمل آمد .

مراسم تقدير و تجليل از همکاران بازنشسته

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس :اين مراسم که در محل سالن همایش مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار گرديد از همکار ارجمند مرکز آقای حسن عزیزی که به افتخار بازنشستگي نائل شده اند تقدير و تجليل به عمل آمد.

در اين مراسم که با حضورهمکاران ورئیس مرکز برگزار شد، آقای کامرانی فرد ضمن تقدير و تشکر از خدمات و زحمات بي شائبه اي که اين عزيزبازنشسته در طول دوران خدمت خود در مرکز داشته اند، در باب منابع انساني و اهميت آن به عنوان سرمايه هاي سازمان ياد نمودند.

در پايان اين مراسم به رسم يادبود لوح تقدير و هدیه ای نيز به اين عزيز اهدا گرديد.

*برگزاری زیارت پر فیض عاشورا در هفته دفاع مقدس و احیاء امر به معروف و نهی از منکر

برگزاری زیارت پر فیض عاشورا در هفته دفاع مقدس و احیاء امر به معروف و نهی از منکر با حضور کارکنان ، مربیان وکارآموزان درمحل نمازخانه مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس: به مناسبت آغاز ماه خون و قیام ، هفته دفاع مقدس و هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر مراسم پرفیض زیارت عاشورا از اول محرم به مدت یک هفته با حضور کارکنان وکارآموزان مرکزاز ساعت 7:30صبح در محل نمازخانه برگزارمی گردد.

گفتنی است ؛برگزاری این گونه مراسمات معنوی و مذهبی در ایام دفاع مقدس به منظور نشان دادن تجدید میثاق باشهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس و آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و بستری برای آگاهی و روشن ساختن نسل جدید از رشادتها و ایثارو فداکاری مردان و زنان ایران زمین در مبارزه با استکبار جهانی می باشد.

میزبانی این مراسم را هر روز یک بانی بر عهده دارد .

شرکت کارکنان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیهوک در مراسم راهپیمایی 13 آبان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیهوک: در راستای گرامیداشت 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی ، کارکنان و کار آموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر دیهوک دراین راهپیمایی حضور یافتند و با شعار های ویژه همراه با سایر اقشار جامعه از مقابل حوزه مقاومت بسیج ابوذر غفاری تا مصلی نماز جمعه این شهر کینه و انزجار خود را به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا (ترامپ)، اعلام نموده و راهپیمایی نمودند.

حضور بسیجیان پایگاه حضرت قائم (عج) در مراسم رژه 31 شهریورماه 96

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس :با فرارسیدن هفته دفاع مقدس و براساس برنامه های تدوین شده از سوی ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس ، بسیجیان پایگاه حضرت قائم (عج)و پرسنل مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس در مراسم رژه 31 شهریور ماه شرکت نمودند.

در این مراسم بعد از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، کلیه نیروهای مسلح حاضر، ضمن احترام به پرچم جمهوری اسلامی ایران، از بیانات فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج طبس در خصوص هشت سال دفاع مقدس بهرمند شدند. در پایان نیروهای حاضر درمیدان از جمله پرسنل پایگاه بسیج حضرت قائم (عج) از مقابل جایگاه رژه رفته و بار دیگر با آرمانهای امام راحل وشهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت نمودند.