آموزشهای فنی وحرفه ای باید توسعه یابد ( مقام معظم رهبری )

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاري گفتمان ديني با موضوع حضرت فاطمه زهرا(س) در مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس

گفتمان ديني با موضوع حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه بانوان همه عصرها با حضور کارآموزان درمحل سالن همایش مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس وبا همکاری اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مرکز طبس :، حجت الاسلام حاجی آقایی در جلسه گفتمان ديني در جمع کارآموزان که روز سه شنبه 17 بهمن ماه برگزار شد ضمن تسليت ايام فاطميه وتبریک دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی، گفت : حضرت فاطمه زهرا(س) نه تنها مي تواند يک الگوي کامل براي بانوان باشد بلکه اين شخصيت ممتاز و نمونه دو عالم الگو و اسوه همه انسانها و شيعيان است و حضرت فاطمه زهرا(س) يک زن نمونه، يک همسر نمونه ، يک مادر نمونه و يک کسي که در دفاع از ولايت و امامت ساکت نبوده و جان خود را در اين راه فدا کرده است

حاجی آقایی با اشاره به اينکه حجاب و پوشش اسلامي به معناي جدايي زنان از کارهاي اجتماعي نيست افزود : حضرت زهرا (س) با رعايت تمامي موازين اسلامي در اجتماع حضور فعالانه داشته اند و ايشان در بعد اخلاق و رفتار و عبادت آيينه تمام نماي پيامبر اکرم(ص)بود و از عشق و محبت و عاطفه کسي بهتر از حضرت علي (ع) و حضرت زهرا(س) سراغ نداريم و قطعا ما شیعیان با الگو قرار دادن سيره حضرت زهرا(س)زندگي موفقي خواهیم داشت..

مراسم دعای پرفیض زیارت عاشورا به مناسبت دهه مبارک فجر

به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ودهه مبارک فجرانقلاب اسلامی، دعای پرفیض زیارت عاشورا با حضورکارکنان،مربیان و کارآموزان در محل نمازخانه مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس ؛برگزاری این گونه مراسمات معنوی و مذهبی در ایام الله دهه مبارک فجر به منظور نشان دادن تجدید میثاق باشهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس و آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و بستری برای آگاهی و روشن ساختن نسل جدید از رشادتها و ایثارو فداکاری مردان و زنان ایران زمین در مبارزه با استکبار جهانی می باشد.

قرائت زیارت پرفیض عاشورا به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج)

به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج) ، قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا در مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس : به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج) ، صبحگاه روز سه شنبه مورخه 96/09/07 مراسم زیارت عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین(علیه السّلام)، با حضور کارکنان ، مربیان وکارآموزان درمحل نمازخانه مرکز برگزار گردید. درپایان از شرکت کنندگان دراین مراسم ، پذیرایی توسط بانی به عمل آمد .

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بورس و سهام

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس، دوره آموزش آشنایی با بورس و سهام توسط معاونت اداره کل و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، درمحل سالن همایش مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزارگردید .این کارگاه آموزشی با موضوع بورس و سهام به مدت 4 ساعت و برای جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی و تعدادی از کارگران ، توسط آقای هریوندی ، مدیریت بورس و اوراق بهادار خراسان جنوبی ، در این مرکز برگزار شد.

در این دوره مباحثی همانند تاریخچه بورس ،انواع بورس ، بورس اوراق بهادار ،مباحث فرابورس ،شرایط عضویت در بورس اوراق بهادار ، شرایط عضویت در فرابورس ، مزایای بورس برای سرمایه گذاران ، انواع سهام و . . . ارائه گردید که مورد استقبال شرکت کنندگان در این دوره آموزشی قرار گرفت .

مراسم تقدير و تجليل از همکاران بازنشسته

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس :اين مراسم که در محل سالن همایش مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار گرديد از همکار ارجمند مرکز آقای حسن عزیزی که به افتخار بازنشستگي نائل شده اند تقدير و تجليل به عمل آمد.

در اين مراسم که با حضورهمکاران ورئیس مرکز برگزار شد، آقای کامرانی فرد ضمن تقدير و تشکر از خدمات و زحمات بي شائبه اي که اين عزيزبازنشسته در طول دوران خدمت خود در مرکز داشته اند، در باب منابع انساني و اهميت آن به عنوان سرمايه هاي سازمان ياد نمودند.

در پايان اين مراسم به رسم يادبود لوح تقدير و هدیه ای نيز به اين عزيز اهدا گرديد.