آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد(مقام معظم رهبری)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید دانش آموزان مددجوی دختر شهرستان بشرویه از مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس، به منظور آشنایی بیشتر دانش آموزان با محیط کار و کارآفرینی ، و با هدف ترویج فرهنگ مهارت آموزی تعداد20 نفر از دانش آموزان مددجوی دختر شهرستان بشرویه با مراجعه به مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس از نزدیک با حرفه ها و توانمندی های این مرکز آشنا شدند.

آقای غلامی مسؤل آموزش این مرکز توضیحاتی در خصوص برگزاری مسابقات المپیاد ملی مهارت ونحوه فعالیتهای آموزشی وآشنایی با کارگاهها مطالبی بیان نمود، وی عنوان کرد.شرط سنی ثبت نام در کارگاههای آموزشی 15سال تمام بوده وکلیه آموزش ها در مراکز دولتی رایگان می باشد و کارآموزا ن در پایان دوره آموزشی بشرط قبولی در آزمون کتبی وعملی گواهینامه مهارت دریافت می کنند.

درپایان دانش آموزان با حضوردر کارگاههای آموزشی مرکز از جمله، صنایع دستی ، صنایع چوب ، اتومکانیک ، وPLC، با امکانات وتجهیزات آموزشی آشنا واز توضیحات آموزشی مربیان کارگاهها بهره مند شدند.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای کارآموزان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیهوک

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی و حرفه ای دیهوک،بمناسبت اولین روز از هفته ملی مهارت، نمایشگاه دستاوردهای کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر دیهوک برگزار گردید. هدف از این نمایشگاه آشنایی بیشتر افراد جامعه با مهارت‌ها و حرفه‌های آموزشی مورد نیاز جامعه در حمایت از کالای ایرانی می‌باشد.

بازدید کارشناس آموزش و مددجویی بهزیستی از مرکز دیهوک

به گزارش روابط عمومی مرکزدیهوک : کارشناسان مددجویی و آموزش بهزیستی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیهوک بازدید نمودند در این بازدید ابتدا آقای ناصری کارشناس این مرکز ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی بیان نمود یکی از اولویتهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای ارائه آموزشهای مهارتی و ایجاد اشتغال اقشار آسیب پذیر بویژه مدد جویان محترم بهزیستی می باشد واین مرکز در امر آموزش و اشتغال جهت اقشار آسیب پذیر ،زنان سرپرست خانوار ،معلولین ،و معتادان بهبود یافته همکاری لازم طبق سنوات گذشته با اداره محترم بهزیستی در برگزاری دوره هایی ویژه مددجویان می نماید .کارشناس مدد جویی بهزیستی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری این مرکز در آموزش مددجویان بیان نمود آموزشهای مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای به مددجویان بهزیستی ،رشد وبالندگی در انتخاب شغل را باعث می شود و تلاش میکنیم تا مددجویان در سال جدید از این آموزشها بیشتر بهره مند گردند.

تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای والا مقام بمناسبت دهه کرامت و هفته ملی مهارت در شهر دیهوک

به گزارش مرکزآموزش فنی و حرفه ای دیهوک : کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر دیهوک با مشارکت فرماندهی ناحیه 3 مقداد شهری با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهر و غبار روبی و عطر افشانی قبور شهدا با آرمان‌های امام راحل و شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند. ناصری کارشناس این مرکز ضمن تبریک دهه کرامت ومیلاد امام رضا (ع) و هفته ملی مهارت بیان نمود شهدا و ایثارگران دین بزرگی بر گردن ملت و مسولان این سرزمین دارند و ما باید همواره قدر دان خون پاک شهدا و دستاوردهای آن بوده و در صیانت از این دستاوردها بکوشیم.جناب سروان حدادپور نیز با تقدیر و تشکر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، امنیت و آرامش جامعه و پیشرفت‌های علمی کشور را مرهون رشادت‌های شهدا و ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم در دوران پر افتخار دفاع مقدس بر شمرد.

قرائت زیارت پرفیض عاشورا به مناسبت شهادت آیت الله صدوقی درمرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس : به مناسبت شهادت حضرت آیت الله صدوقی (چهارمین شهید محراب )صبحگاه روز دوشنبه مورخه 97/04/11 مراسم زیارت عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السّلام)، با حضور کارکنان و مربیان درمحل نمازخانه مرکز برگزار گردید.

سایت های مرتبط

 Untitled 1

 farmandari vije

ostandari khorasanjonoobi

azmoon advari

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟