آموزش های فنی و حرفه ای باید توسعه یابد(مقام معظم رهبری)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری زیارت عاشورا به مناسبت دهه مبارک فجر

به مناسبت دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی، دعای پرفیض زیارت عاشورا با حضورکارکنان،مربیان و کارآموزان در محل نمازخانه مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس ؛برگزاری این گونه مراسمات معنوی و مذهبی در ایام الله دهه مبارک فجر به منظور نشان دادن تجدید میثاق باشهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس و آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و بستری برای آگاهی و روشن ساختن نسل جدید از رشادتها و ایثارو فداکاری مردان و زنان ایران زمین در مبارزه با استکبار جهانی می باشد.

جلسه گفتمان دینی با محوریت انقلاب اسلامی

جلسه گفتمان دینی با محوریت انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس :  به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی جلسه گفتمان دینی بامحوریت انقلاب اسلامی با حضور کارآموزان وپرسنل  در محل سالن همایش های مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس توسط آقای حیدری کارشناس واستاد دانشگاه برگزار گردید . دراین جلسه پیرامون مسائل خانوادگی ، فضاهای مجازی و دسیسه های دشمن جهت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی وراههای مقابله با آن بحث وتبادل نظر شد .

 

برگزاری آزمون مرحله پنجم در مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیهوک

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیهوک ،آزمون مرحله پنجم هماهنگ ،همزمان با سراسر کشور دردبیرستان آسیه شهر دیهوک برگزار گردید در این آزمون تعداد 138 نفر در12 حرفه تعمیر اتومبیلهای سواری بنزینی ،سرویس و نگهداری خودرو ،جوشکاری درب و پنجره ،کارگر عمومی جوشکاری،نازکدوز زنانه ،برق صنعتی و برق ساختمان ،مانتو دوز ،رایانه و قالی باف درجه 2 شرکت نمودندکه پس از کسب نمره قبولی در آزمون کتبی و عملی گواهینامه بین المللی به این افراد ارائه می گردد.

حضور دانش آموزان پسر پایه نهم آموزشگاه شهید بهشتی در کارگاه اتومکانیک مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس

روز شنبه مورخ 97/11/13 ،تعداد16 نفر ازدانش آموزان پسرپایه نهم آموزشگاه شهید بهشتی شهرستان طبس ، به منظور تبیین برنامه های درسی درکارگاه اتومکانیک مرکز طبس حضور یافتند.

در ابتدای بازدید آقای غلامی مسئول آموزش مرکز ضمن خوش آمد گویی به کارآموزان در خصوص فرهنگ مهارت آموزی و کلاس های آموزشی برای بازدید کنندگان مطالبی را بیان نمود.

دانش آموزان باحضور درکارگاه اتومکانیک ضمن آشنایی با مباحث فنی خودرو، نسبت به رفع اشکالات فنی احتمالی ، اطلاعات لازم را کسب نموده که ضمن شناخت قطعات خودرو، توانایی کار با ابزار و با سرویس و نگهداری باطری وشمع‌ها، سرویس و تعویض روغن خودرو، سرویس و تعویض تسمه‌های خودرو آشنا شدند.

برگزاری کلاس آموزش راهکارهای پیش گیری ومقابله با اعتیاد درمرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس:،در راستای آگاهی عمومی از مضرات مصرف انواع مواد مخدر، کلاس آموزش آشنایی با مواد مخدر و روش های درمانی اعتیاد و نتایج سوء مصرف آن با همکاری ستاد پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس جهت کارآموزان وپرسنل در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار گردید.

جناب سروان محمدی ازکارشناسان ستاد پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس گفت : با اهمیت خواندن آگاهی خانواده ها به خصوص جوانان نسبت به موادمخدر و عوارض و تبعات آن در خانواده و جامعه گفت: دستگاههای فرهنگی ، رسانه‌ها و همچنین خانواده‌ها در حوزه پیشگیری نقش تعیین کننده دارند که باید برای کاهش آسیب‌ها در این حوزه نقش موثرتری ایفا کنند.

محمدی افزود: هدف از برگزاری این کلاس ها را آشنائی نسل جوان با روش های پیشگیری از اعتیاد برشمرد و افزود بحران اعتیاد در حال حاضر در جامعه رو به افزایش است و آمار های تکان دهنده تعداد مصرف کنندگان به مواد مخدر در بین جوانان و نوجوانان نشان از حساسیت موضوع می باشد . در ادامه محمدی به معرفی انواع مختلف مواد مخدر پرداخت و گفت : مواد مخدر شامل دونوع سنتی و صنعتی می باشد که به علت فراوانی و در دسترس بودن و نیز ارزانی مواد مخدر صنعتی ، در حال حاضر این نوع ماده مخدر در بین جوانان شایع شده و گرایش نسل جوان به این نوع مواد مخدر را افزایش داده است . در ادامه به شناسائی روش هایمصرف انواع مختلف مواد پرداخت و نیز در خصوص عوارض و مضرات هر یک از انواع مواد مخدر توضیحاتی برای حاضرین ارائه نمود . سپس محمدی به بیان روش های پیشگیری از اعتیاد پرداخت و ادامه داد که خانواده ها نقش بسیار بزرگی در این زمینه می توانند ایفا کنند و با کنترل فرزندان خود می توانند تاثیر زیادی بر عدم روی آوردن نسل جوان به مواد مخدر داشته باشند .

سایت های مرتبط

 Untitled 1

 farmandari vije

ostandari khorasanjonoobi

azmoon advari

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟