طرح ملی بازدید دانش اموزان از مراکز آموزش فنی وحرفه ای کشور (1 تا 11 اردیبهشت ماه 97)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید دانش آموزان پسر دبیرستان نمونه دولتی فردوسی شهرستان طبس از مرکز آموزش فنی و حرفه ای

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس:

روز سه شنبه مورخ 21/01/97 ،تعداد21 نفر ازدانش آموزان پسر پایه نهم دبیرستان پسرانه نمونه دولتی فردوسی شهرستان طبس از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید نمودند.

در ابتدای بازدید آقای غلامی مسئول آموزش مرکز ضمن خوش آمد گویی به کارآموزان و دبیران محترم آنان، در خصوص فرهنگ مهارت آموزی ، کلاس های آموزشی وهمچنین درخصوص المپیادهای ملی مهارت برای بازدید کنندگان مطالبی را بیان نمود.

دانش آموزان پس از بازدید از کارگاه های آموزشی و آشنایی با حرفه های مرکز، باحضور درکارگاه های اتومکانیک ، گوهر تراش ،برق صنعتی وplcدر کلاس آموزشی سرویس و نگهداری خودرو شرکت و ازروند کار خودرو آشنا شدند.

در این کلاس آموزشی آقایان شرکت‌کننده ضمن آشنایی با مباحث فنی خودرو، نسبت به رفع اشکالات فنی احتمالی ، اطلاعات لازم را کسب نموده که ضمن شناخت قطعات خودرو، توانایی کار با ابزار و با سرویس و نگهداری باطری وشمع‌ها، سرویس و تعویض روغن خودرو، سرویس و تعویض تسمه‌های خودرو آشنا شدند.

کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی و حرفه ای دیهوک: بمناسبت هفته منابع طبیعی و روز درخت کاری در اولین روز این هفته با حضور امام جمعه بخش ،حجت الاسلام ایزدی و مسئولین ادارات بخش دیهوک در مقابل مرکز آموزش فنی و حرفه ای و با مشارکت شهرداری تعداد 18 نهال به یاد شهدای این بخش توسط مسئولین ادارات ، همکاران و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای غرس گردید.

امام جمعه بخشدیهوک از فعالیت های مرکز آموزش فنی و حرفه ای نیز دراین مراسم تقدیر و تشکر نمودند.

مراسم دعای پرفیض زیارت عاشورا به مناسبت دهه مبارک فجر

به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ودهه مبارک فجرانقلاب اسلامی، دعای پرفیض زیارت عاشورا با حضورکارکنان،مربیان و کارآموزان در محل نمازخانه مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس ؛برگزاری این گونه مراسمات معنوی و مذهبی در ایام الله دهه مبارک فجر به منظور نشان دادن تجدید میثاق باشهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس و آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی و بستری برای آگاهی و روشن ساختن نسل جدید از رشادتها و ایثارو فداکاری مردان و زنان ایران زمین در مبارزه با استکبار جهانی می باشد.

برگزاري گفتمان ديني با موضوع حضرت فاطمه زهرا(س) در مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس

گفتمان ديني با موضوع حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه بانوان همه عصرها با حضور کارآموزان درمحل سالن همایش مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس وبا همکاری اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مرکز طبس :، حجت الاسلام حاجی آقایی در جلسه گفتمان ديني در جمع کارآموزان که روز سه شنبه 17 بهمن ماه برگزار شد ضمن تسليت ايام فاطميه وتبریک دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی، گفت : حضرت فاطمه زهرا(س) نه تنها مي تواند يک الگوي کامل براي بانوان باشد بلکه اين شخصيت ممتاز و نمونه دو عالم الگو و اسوه همه انسانها و شيعيان است و حضرت فاطمه زهرا(س) يک زن نمونه، يک همسر نمونه ، يک مادر نمونه و يک کسي که در دفاع از ولايت و امامت ساکت نبوده و جان خود را در اين راه فدا کرده است

حاجی آقایی با اشاره به اينکه حجاب و پوشش اسلامي به معناي جدايي زنان از کارهاي اجتماعي نيست افزود : حضرت زهرا (س) با رعايت تمامي موازين اسلامي در اجتماع حضور فعالانه داشته اند و ايشان در بعد اخلاق و رفتار و عبادت آيينه تمام نماي پيامبر اکرم(ص)بود و از عشق و محبت و عاطفه کسي بهتر از حضرت علي (ع) و حضرت زهرا(س) سراغ نداريم و قطعا ما شیعیان با الگو قرار دادن سيره حضرت زهرا(س)زندگي موفقي خواهیم داشت..

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بورس و سهام

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس، دوره آموزش آشنایی با بورس و سهام توسط معاونت اداره کل و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، درمحل سالن همایش مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزارگردید .این کارگاه آموزشی با موضوع بورس و سهام به مدت 4 ساعت و برای جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی و تعدادی از کارگران ، توسط آقای هریوندی ، مدیریت بورس و اوراق بهادار خراسان جنوبی ، در این مرکز برگزار شد.

در این دوره مباحثی همانند تاریخچه بورس ،انواع بورس ، بورس اوراق بهادار ،مباحث فرابورس ،شرایط عضویت در بورس اوراق بهادار ، شرایط عضویت در فرابورس ، مزایای بورس برای سرمایه گذاران ، انواع سهام و . . . ارائه گردید که مورد استقبال شرکت کنندگان در این دوره آموزشی قرار گرفت .