6مردادماه روز ملی کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای گرامی باد

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

گرامیداشت هفته ملی مهارت با اهدای خون کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس، به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت وششم مردادماه روز ملی کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای ، تعدادی از کارکنان مرکز آموش فنی و حرفه ای طبس با حضور درپایگاه انتقال خون شهرستان دراین روزخون اهدا نمودند.

گفتنی است اکثر کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس اهداکننده مستمر هستند که در سال گذشته نیز به همین مناسبت خون اهدا نمودند.

قرائت زیارت پرفیض عاشورا به مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت

قرائت پرفیض زیارت عاشورا در مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس : براساس برنامه ریزی ماهیانه وبه مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت وشش مردادماه روز ملی کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای ،صبحگاه روز دوشنبه مورخه 98/5/7مراسم زیارت عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین(علیه السّلام)، با حضور کارکنان ، درمحل نمازخانه مرکز برگزار گردید. ودرپایان مراسم ازشرکت کنندگان پذیرایی صبحانه توسط بانی جلسه بعمل آمد.

کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی ویژه کارآموزان و پرسنل مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس: به مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت، کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی ویژه کاراموزان و پرسنل مرکزآموزش فنی وحرفه ای با همکاری فرماندهی انتظامی این شهرستان در محل سالن همایش های این مرکز برگزار گردید.

جناب سروان محمدی ازکارشناسان ستاد پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس بعنوان مدرس این کلاس، به مبحث پیشگیری از اعتیاد بویژه در مقوله کار و صنعت پرداخت و آثار زیان بار سوء مصرف مواد مخدر را بیان نمود.

محمدی همچنین مبحث فضای مجازی را مطرح کرده و در کنار محاسن فضای مجازی بویژه بر بحث آسیبهای آن خصوصاً در بین کودکان و نوجوانان تاکید نمود. وی همچنین با اهمیت خواندن آگاهی خانواده ها به خصوص جوانان نسبت به موادمخدر و عوارض و تبعات آن در خانواده و جامعه گفت: دستگاههای فرهنگی ، رسانه‌ها و همچنین خانواده‌ها در حوزه پیشگیری نقش تعیین کننده دارند که باید برای کاهش آسیب‌ها در این حوزه نقش موثرتری ایفا کنند.

محمدی افزود:  هدف از برگزاری این کلاس ها را آشنائی نسل جوان با روش های پیشگیری از اعتیاد برشمرد و افزود بحران اعتیاد در حال حاضر در جامعه رو به افزایش است و آمار های تکان دهنده تعداد مصرف کنندگان به مواد مخدر در بین جوانان و نوجوانان نشان از حساسیت موضوع می باشد .

شرکت پرسنل مرکزآموزش فنی وحرفه ای درنمازعبادی وسیاسی جمعه

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس ، به مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت وسالگرد اولین اقامه نماز جمعه درکشور، پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای در نماز عبادی سیاسی جمعه مورخ 98/5/4شرکت نمودند.

در این مراسم حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان طبس ضمن تشکر از پرسنل مرکز، کسب مهارت و دانش را عامل مهم رفع مشکلات بیکاری و استفاده از ظرفیت موجود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس را به همه مردم توصیه نمودند.ایشان فرمودند بحمدالله مرکزآموزش فنی وحرفه ای فعال و ازامکانات وتجهیزات مناسبی برخوردارمی باشد .

گرامیداشت روز معلم و تقدیر از مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس بمناسبت گرامیداشت روز معلم از مربیان مرکز تجلیل و قدر دانی نمود .

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس ، مهندی حیدری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس در مراسمی با حضور مربیان مرکز ، ضمن گرامیداشت سالگرد استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم از زحمات و کوشش مربیان مرکز تقدیر و تشکر نمود و از خداوند متعال سعادت و سربلندی را برایشان خواستار شد.

سایت های مرتبط

 Untitled 1

 farmandari vije

ostandari khorasanjonoobi

azmoon advari

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟