آموزش های فنی وحرفه ای باید توسعه یابد .مقام معظم رهبری

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری کلاس آموزشی حفاظت گفتار وتخلیه اطلاعات در مرکز آموزش فنی وحرفه ای

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس: صبح روزپنجشنبه 23 آبان ماه با هدف بالابردن سطح آگاهی و دانش کارکنان در مورد تخلیه اطلاعات و حفاظت گفتار و پیشگیری از صدمات جبران ناپذیر آن ؛ کلاس آموزشی حفاظت گفتار و تخلیه اطلاعات با مدرسی جناب آقای هاشمی ، اعزامی از ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس باحضور کارکنان در محل سالن همایش های این مرکز برگزار گردید.

در این کلاس آموزشی و توجیهی حاضرین با هدف اصول حفاظت گفتاری ، و شگردها و شیوه های تخلیه اطلاعات و ابزارهای تخلیه اطلاعات آشنا گردیدند.

گرامیداشت هفته ملی مهارت با اهدای خون کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس

به گزارش روابط عمومی مرکز طبس، به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت وششم مردادماه روز ملی کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای ، تعدادی از کارکنان مرکز آموش فنی و حرفه ای طبس با حضور درپایگاه انتقال خون شهرستان دراین روزخون اهدا نمودند.

گفتنی است اکثر کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس اهداکننده مستمر هستند که در سال گذشته نیز به همین مناسبت خون اهدا نمودند.

شرکت پرسنل مرکزآموزش فنی وحرفه ای درنمازعبادی وسیاسی جمعه

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس ، به مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت وسالگرد اولین اقامه نماز جمعه درکشور، پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای در نماز عبادی سیاسی جمعه مورخ 98/5/4شرکت نمودند.

در این مراسم حجت الاسلام محمدی امام جمعه شهرستان طبس ضمن تشکر از پرسنل مرکز، کسب مهارت و دانش را عامل مهم رفع مشکلات بیکاری و استفاده از ظرفیت موجود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس را به همه مردم توصیه نمودند.ایشان فرمودند بحمدالله مرکزآموزش فنی وحرفه ای فعال و ازامکانات وتجهیزات مناسبی برخوردارمی باشد .

قرائت زیارت پرفیض عاشورا به مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت

قرائت پرفیض زیارت عاشورا در مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مرکزطبس : براساس برنامه ریزی ماهیانه وبه مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت وشش مردادماه روز ملی کارآفرینی وآموزش های فنی وحرفه ای ،صبحگاه روز دوشنبه مورخه 98/5/7مراسم زیارت عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین(علیه السّلام)، با حضور کارکنان ، درمحل نمازخانه مرکز برگزار گردید. ودرپایان مراسم ازشرکت کنندگان پذیرایی صبحانه توسط بانی جلسه بعمل آمد.

کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی ویژه کارآموزان و پرسنل مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس: به مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت، کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی ویژه کاراموزان و پرسنل مرکزآموزش فنی وحرفه ای با همکاری فرماندهی انتظامی این شهرستان در محل سالن همایش های این مرکز برگزار گردید.

جناب سروان محمدی ازکارشناسان ستاد پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس بعنوان مدرس این کلاس، به مبحث پیشگیری از اعتیاد بویژه در مقوله کار و صنعت پرداخت و آثار زیان بار سوء مصرف مواد مخدر را بیان نمود.

محمدی همچنین مبحث فضای مجازی را مطرح کرده و در کنار محاسن فضای مجازی بویژه بر بحث آسیبهای آن خصوصاً در بین کودکان و نوجوانان تاکید نمود. وی همچنین با اهمیت خواندن آگاهی خانواده ها به خصوص جوانان نسبت به موادمخدر و عوارض و تبعات آن در خانواده و جامعه گفت: دستگاههای فرهنگی ، رسانه‌ها و همچنین خانواده‌ها در حوزه پیشگیری نقش تعیین کننده دارند که باید برای کاهش آسیب‌ها در این حوزه نقش موثرتری ایفا کنند.

محمدی افزود:  هدف از برگزاری این کلاس ها را آشنائی نسل جوان با روش های پیشگیری از اعتیاد برشمرد و افزود بحران اعتیاد در حال حاضر در جامعه رو به افزایش است و آمار های تکان دهنده تعداد مصرف کنندگان به مواد مخدر در بین جوانان و نوجوانان نشان از حساسیت موضوع می باشد .

سایت های مرتبط

 Untitled 1

 farmandari vije

ostandari khorasanjonoobi

azmoon advari

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 39.1%
اقوام و آشنایان - 41.3%
غیره - 19.6%

كل آرا: 46
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2019 - 00:00