طرح ملی بازدید دانش اموزان از مراکز آموزش فنی وحرفه ای کشور (1 تا 11 اردیبهشت ماه 97)

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

فراخوان جذب سرباز مربی

بسمه تعالی

فراخوان جذب سرباز مربی

اداره کل آموزش فنی و حرفه ایخراسان جنوبی، پس از برگزاری آزمون های تخصصی (کتبی و علمی) و همچنین گزینش از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های فنی و مهندسی اقدام به جذبسرباز مربیجهت تاریخ اعزام 1/6/97 در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان های استان می نماید. در همین راستا مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان طبس در دو رشته برق صنعتی و اتومکانیک (تعمیرکار اتومبیلهای سواری بنزینی) برای بخش های عشق آباد و دیهوک سرباز می پذیرد.متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند از تاریخ 25/2/97 لغایت 9/3/97 به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس مراجعه و یا با شماره 32819051 داخلی 618 تماس بگیرند.

بازدیددانش اموزان پایه دهم گروه ساختمان هنرستان فنی امام خمینی (ره) از مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس

گزارش تصویری از بازدید دانش اموزان پایه دهم گروه ساختمان هنرستان فنی امام خمینی (ره) از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی وحرفه ای طبس

قرائت زیارت پرفیض عاشورا به مناسبت نیمه شعبان درمرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس

به مناسبت نیمه شعبان ، ولادت حضرت مهدی موعود (عج) قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا در مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای طبس : به مناسبت نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی موعود(عج) صبحگاه روز سه شنبه مورخه 11/02/97  مراسم زیارت عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السّلام)، با حضور کارکنان ، مربیان وکارآموزان درمحل نمازخانه مرکز برگزار گردید

بازدید دانش آموزان مدرسه شهید صدوقی روستای خسرو آباد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس ، به منظور آشنایی بیشتر دانش آموزان با محیط کار و کارآفرینی ، و با هدف ترویج فرهنگ مهارت و مهارت آموزیتعداد25 نفر از دانش آموزان مدرسه شهید صدوقی روستای خسرو آباد با مراجعه به مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس از نزدیک با حرفه ها و توانمندی های این مرکز آشنا شدند.آقای غلامی مسؤل آموزش این مرکز توضیحاتی درخصوص فعالیتهای آموزشی مرکز وهمچنین مسابقات المپیاد ملی مهارت برای این دانش آموزان ارائه نمودند که مورد توجه دانش آموزان قرارگرفت. سپس دانش آموزان از کارگاههای این مرکز بازدید و هریک از مربیان در مورد رشته آموزشی مربوطه مطالبی را بیان نمودند.

بازدید ریاست آموزش و پرورش بخش دیهوک درمعیت معلمان و دانش آموزان دبیرستان برکت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیهوک

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیهوک : رئیس اداره آموزش وپرورش شهر دیهوک در معیت معلمان ودانش اموزان دبیرستان برکت از مرکز دیهوک بازدید نمودند ، دراین بازدید ، ناصری کارشناس این مرکز ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد ماه شعبان بیان نمود: همه علاقه مندان جهت آشنایی با مهارت های فنی و حرفه ای، ارتقاء سطح مهارت خود و بالابردن دانش فنی می توانند به این مرکز مراجعه کرده و از ظرفیت های موجود استفاده کنند.

وی امکانات و تجهیزات کارگاه های مختلف مرکز از جمله، رایانه ،برق صنعتی،مکانیک، را معرفی کرده و تصریح کرد: آموزش ها ی مهارتی ارائه شده در مراکز دولتی آموزش فنی و حرفه ای رایگان می باشد.

سپس بیکی ریاست آموزش و پرورش دیهوک ضمن عرض خداقوت به مربیان و همکاران این مرکز فرمایش مقام معظم رهبری را درمورد آموزشهای فنی و حرفه را بیان نمودند و هدف از برگزاری بازدید از مجموعه آموزش فنی و حرفه ای را ترویج فرهنگ مهارت آموزی در بین جوانان ، نوجوانان و آشنایی دانش آموزان و علاقه مندان آموزش های مهارتی با ظرفیت های موجود مهارتی در بخش برشمردند.

در این بازدید مربیان مرکز، دانش آموزان را در جهت آشنایی بیشتر با کارگاه های مختلف مرکز از جمله (برق صنعتی ، مکانیک و کامپیوتر توجیه نموده وتوضیحات لازم در خصوص عملکرد و فعالیت رشته مربوطه تشریح کرده و راهنمایی های لازم در خصوص ورود دانش آموزان به مراکز و کارگاههای آموزشی بیان نمودند.