بازدید دانش آموزی ودانشجویی از مراکز آموزش فنی وحرفه ای از 2تا 11 اردیبهشت ماه همزمان با هفته آشنایی با مشاغل وهفته کارگر

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری مراسم تکریم ومعارفه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای طبس: مراسم تکریم ومعارفه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان طبس با حضور مدیرکل ، معاونت اداری وپشتیبانی و مدیر حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ، مدیران آموزشگاههای آزاد ، کارکنان ومربیان مراکز آموزش فنی وحرفه شهرستان در محل سالن همایشهای مرکز طبس برگزار شد .

دراین مراسم آقای حسین حیدری بعنوان رئیس مرکز معرفی شد و از تلاشها و خدمات آقای حسن کامرانی فرد رئیس پیشین مرکز تقدیر بعمل آمد.

در ادامه آقای مهندس خوش آیند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به نقش و جایگاه آموزش و مهارت آموزی و بیان سیاستهای کلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای ، آموزش های متناسب با شرایط و نیاز هر منطقه را برای کمیت و کیفیت بخشی به آموزش ها و مهارت آموزی یاد آور شد.و بر استفاده از تمامی ظرفیتهای مرکز مخصوصا بخش خصوص تأکید کرد و از رئیس جدید مرکز خواست تعامل و همکاری با آموزشگاههای آزاد و مجموعه ادارات و اصناف شهرستان افزایش یابد و بر ای ایجاد روحیه کارآفرینی تلاش بیشتری صورت گیرد .

وی در پایان از زحمات آقای کامرانی فرد رئیس پیشین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تشکر و قدردانی کرد و برای آقای حیدری از خداوند منان، توفیق هرچه بیشتر خدمت در مسیر تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسألت نمود.

طی مراسم مذکور آقای کامرانی فرد رئیس پیشین مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام گرفته در مدت تصدی ریاست مرکز ارائه نمود.و از پرسنل مرکز طبس که در پیشبرد اهداف وسیاستهای سازمان نقش بسزایی داشته اند تشکر وقدر دانی نمود واز همه همکاران حلالیت طلبید.

سپس آقای حیدری نیز ضمن تقدیر از زحمات روسای پیشین و تلاشهای شبانه روزی پرسنل ، از آنها خواست با تکیه بر دو صفت صداقت و شرافت همچون گذشته با تمام قوا و جدیت به کار خود ادامه دهند . وی خاطر نشان کرد که قدم اول ، دشوارترین قدم است ولی مرکز آموزش فنی و حرفه ای نشان داده است که آنها همان قدم اول را نیز با صلابت و محکم بر می دارند و انسان فقط با تکرار تلاش و کوشش می تواند به اهدافش دست یابد .

در پایان این مراسم نیز به رسم یادبود ، با اهداء هدایایی از جناب آقای کامرانی فرد تجلیل به عمل آمد .

گفتنی است هم اکنون مهندس کامرانی فرد به عنوان معاون اداری وپشتیبانی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خراسان جنوبی خدمت می نماید .