آموزش های فنی وحرفه ای باید توسعه یابد .مقام معظم رهبری

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید امام جمعه ومسؤلین ادارات شهر دیهوک از مرکز آموزش فنی وحرفه ای دیهوک

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهر دیهوک، تعدادی از مسئولین ادارات شهر در مراسمی که به مناسبت ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای در این مرکز برگزار شد شرکت نمودند، در ابتدا جمشیدی مقدم ضمن خیر مقدم به مسئولین،ازاهداف اصلی برگزاری جشنواره 6 مرداد، توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کار و کارآفرینی در سال رونق تولید برشمرد. در این مراسم حجت الاسلام ایزدی امام جمعه محترم شهر دیهوک ضمن تبریک روز ملی مهارت، خاطر نشان کرد: ظرفیت ها و استعدادهای بسیاری در منطقه وجود دارد که می بایست این استعدادها و ظرفیت ها با آموزشهای فنی و حرفه ای شکوفا شوند.

سپس سایر مسئولین محترم شهر ضمن تبریک روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای سخنانی در مورد فنی و حرفه ای و نقش مهارت در اشتغال و رونق تولید بیان نمودند. در ادامه شرکت کنندگان در این مراسم از کارگاهها، جشنواره غذاهای محلی و مسابقه دارت که بین کارآموزان مرکز برگزار شد بازدید نمودند.

در پایان از شرکت کنندگان برتر در جشنواره غذاهای محلی و مسابقه دارت با همکاری رستوران رفاه ایرانیان و نمایندگی محترم آموزش و پرورش دیهوک تقدیر بعمل آمد.

سایت های مرتبط

 Untitled 1

 farmandari vije

ostandari khorasanjonoobi

azmoon advari

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 39.1%
اقوام و آشنایان - 41.3%
غیره - 19.6%

كل آرا: 46
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2019 - 00:00